Перейти до головного контенту

Інструкція по роботі в CashDesk для мобільних пристроїв

Вхід до CashDesk

Перший вхід до особистого кабінету CashDesk обираємо носій інформації та переходимо за місцем розташування файлів типу тестовий документ із розширенням *.dat.

💡 КЕП може бути іншого розширення в залежності від центра сертифікації

Вхід для користувачів операційної системі iOS (Apple)

image1

Після обраного файлу (документа із відповідним розширенням, у прикладі це *.dat) вводимо пароль та натискаємо кнопку Зчитати ключ.

image2

Вхід для користувачів операційної системі Android

Після обраного файлу (документа із відповідним розширенням, у прикладі це *.zs2) вводимо пароль та натискаємо кнопку Зчитати ключ.

image3

image4

Далі інструкція однакова для користувачів iOS та Android.

При першому вході необхідно пройти реєстрацію.

image5

Після зчитування Вашого ключа ви потрапляєте до меню онлайн каси де зліва доступні наступні розділи : каса, касири, робота з касою, реферали.

image6

Відкриття зміни

Після реєстрації РРО повертаємось до кабінету і сміливо розпочинаємо роботу онлайн.

Заходимо в розділ Робота з касою і обираємо фіскальний апарат для роботи (номер який під час реєстрації присвоїли в ДПС). Після вибору каси натискаємо кнопку Відкрити зміну.

image7

Продаж

Щоб почати розрахункові операції, виберіть товар зі списку або внесіть його вручну (натисніть кнопку Додати і оберіть з довідника) та заповніть наступні дані : код, назва, кількість, ціна, знижка/націнка (за необхідності).

image8

Оберіть варіант оплати і натисніть кнопку Фіскалізувати. Програма сформує чек та відправить на сервер ДПС для реєстрації, одразу чек виведеться на екран з присвоєним фіскальним номером.

image9

Для передачі чека покупцю оберіть один з варіантів: надіслати чек sms, надіслати чек на e-mail.

image10

Закриття зміни

Для того, щоб закрити зміну перейдіть до розділу Робота з касою, оберіть фіскальний номер та натисніть кнопку Закрити зміну і кнопку Підтвердити.

image11