Перейти до головного контенту

Опис роботи API

Увага

Для роботи з API необхідно в кожному запиті передавати токен авторизації та заголовки.
В методі /authenticate передавати токен авторизації не потрібно.

 1. На початку зміни для автентифікації за логіном і паролем від CashDesk виконується метод POST /authenticate. У разі вдалої автентифікації відповідь буде містити тимчасовий токен авторизації token.

 2. Для отримання списку доступних РРО виконується метод POST /tax_objects. Відповідь буде включати детальну інформацію про доступні РРО.

 3. Для отримання останнього зареєстрованого чека з сервера ДПС необхідно виконати метод POST /shift/lastCheck. Якщо використовується SmartConnect, то у відповіді буде останній фіскальний чек (поле local_number матиме дані) або службовий чек (поле local_number буде зі значенням null). У випадку якщо у зміні не було операцій, то всі поля матимуть значення null.

 4. Для проведення операцій з касою необхідно відкрити зміну. Для відкриття зміни виконується метод POST /shift.
  В параметрі запиту action_type необхідно передати значення OPEN_SHIFT

 5. Необхідно повідомляти ДПС що РРО на зв'язку. Для цього необхідно виконати метод POST /shift/ping. Якщо не виконувати запит щонайменше 1 раз на 30 хвилин, то ДПС може автоматично перевести РРО в офлайн режим і в подальшому заблокувати його.

  ⚠️ Тільки для використання API без взаємодії зі SmartConnect

 6. Для отримання статусу РРО виконується метод GET /tax_objects. Відповідь буде включати детальну інформацію про обраний РРО.

 7. Реалізація товару виконується за допомогою метода POST /check/sale. Для реалізації товару, в параметрі запиту action_type необхідно передати значення Z_SALE, а для повернення - RETURN.

 8. Відправка чека покупцю виконується за допомогою метода POST /check/send-to-customer. Метод дозволяє надіслати чек клієнту через СМС, Email або Viber, що вказується в параметрі запиту action_type (SMS - надіслати чек через СМС, EMAIL - надіслати чек по Email, VIBER - надіслати чек через Viber).

 9. Для отримання PDF представлення чека виконується метод GET /checks/:id/pdf.

 10. Для отримання текстового представлення чека виконується метод GET /checks/:id/text.

 11. Для отримання JSON представлення чека виконується метод GET /checks/:id/json.

 12. Отримати QR кода чека реалізації та повернення виконується метод GET /checks/:id/qr.

 13. Для отримання Х-звіту виконується метод POST /shift/xReport. У випадку якщо зміна не відкрита, звіт буде згенеровано з нульовими значеннями.

 14. Для закриття зміни та формування Z-звіту виконується метод POST /shift. В параметрі запиту action_type необхідно передати значення Z_REPORT.